Mūsų adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, LT-82138 Radviliškis Telefonas: +37042260203

Jaunimiečiai pramogavo Klaipėdoje

• PDF

Gruodžio 15 dieną Radviliškio jaunimo mokyklos mokiniai apsilankė Klaipėdoje. Kadangi žiemiškas oras nelepino, tai pramogauti keliauninkai pradėjo „Skypark“ - batutų pramogų parke. Pramogaudami ant didžiausių batutų platformų Europoje, „maudydamiesi“ kempinių baseine mokiniai turėjo galimybę tobulinti ne tik kūno linijas, bet ir stiprinti kūną! Tai buvo puiki pramoga mūsų mokyklos ekstremalams nutrūktgalviams saugiai pasimokyti naujų triukų. Gaila tik, kad Klaipėdos Kalėdinę eglutę teko apžiūrėti sėdint autobuse, nes lijo žiemiškas lietus. Nuotaika pagerėjo atvykus į Radailius, kur vos 7 kilometrai už Klaipėdos yra pastatytas apverstas namas. Tai ant stogo pastatytas namas,  kuriame viskas apverčiama aukštyn kojom, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius. Ši relaksacinė vieta skirta žmonėms, iškamuotiems nusistovėjusios tvarkos ir įpročių, kad naujai pažvelgtų į komforto ir stabilumo poreikį. Mokiniai ne tik išbandė šią pramogą, bet ir dalyvavo edukacinėje programoje - ieškojo name paslėpto lobio ir džiaugėsi patirtomis emocijomis. Išvargę bei išsidūkę mokiniai entuziastingai dalinosi įspūdžiais grįždami namo.

Mokytojos Inga Balinskaitė ir Zita Kačinauskienė