Mūsų adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, LT-82138 Radviliškis Telefonas: +37042260203

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės

• PDF

Kiekvienas laukdamas pačių nuostabiausių švenčių – šv. Kalėdų – galvoja, kaip pradžiuginti artimuosius. Gruodžio 14 dieną mokykloje mokinių mamos Jolanta Kairienė ir Jurgita Kuvikaitė organizavo Kalėdines kūrybines dirbtuvėles. Užsiėmimuose dalyvavo mokinių mamos, mokytojai ir mokiniai. Jolanta Kairienė mokė dekupažo – daiktų dekoravimo įvairiais piešinėliais technikos, o Jurgita Kuvikaitė su mergaitėmis gamino gėles – sages.

Dirbdami kartu bei smagiai bendraudami mokytojai, mamos ir mokiniai artimiau susipažino tarpusavyje, taip pat patyrė daug teigiamų emocijų. Nuotaika buvo šventiška, bet ir darbinga. Pačių rankomis padarytos nors ir nedidelės dovanėlės džiugina mūsų artimus žmones, o patį šventės laukimą padaro pakylėtą, ypatingą.

Mokytoja Irena Karinauskienė

Atnaujinta Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 18:19