Mūsų adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, LT-82138 Radviliškis Telefonas: +37042260203

Mes – tarptautinės verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2017“ dalyviai!

• PDF

Lapkričio 30 - gruodžio 1 dienomis Šiaulių arenoje vyko tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2017“. Kasmet vykstanti verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Parodos dalyvių įvairovė leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu, pasidalinti verslo idėjomis, arčiau susipažinti vieniems su kitais, aptarti bendradarbiavimo galimybes. Teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus pristatė gamintojai, organizacijos, smulkaus ir vidutinio verslo įmonės iš 10 skirtingų pramonės sektorių. Kadangi parodos organizatoriai didelį dėmesį skiria socialinės atsakomybės bei bendradarbiavimo principų įgyvendinimui santykiuose su švietimo įstaigomis, todėl į verslo ir pasiekimų parodą buvo pakviesta mūsų mokykla pristatyti ikiprofesinio ugdymo veiklose dalyvaujančių mokinių darbus. Parodoje dalyvavo technologijų mokytojas Darius Grigaliauskas kartu su mokiniais Arnu Pranaičiu ir Nedu Bielskiu. Mokiniai prekiavo metalo ir medžio darbais, įvairiomis kalėdinėmis dekoracijomis, namų interjero detalėmis, lesyklėlėmis. Mokinių darbai susilaukė didelio pirkėjų susidomėjimo. Mokytojui bei mokiniams tai buvo labai įdomi ir naudinga patirtis.

Mokyklos informacija