Mūsų adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, LT-82138 Radviliškis Telefonas: +37042260203

Spalio 7-ąją pasveikinti mokyklos pedagogai

  • PDF

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Šia proga mūsų mokykloje spalio 7 dieną  buvo surengta puiki šventė: mokyklos mokytojais tapo dešimtų klasių mokiniai. Nuo pat ryto dešimtokai rinkosi pasipuošę, nusiteikę rimtam mokytojo darbui. Jie vedė pamokas, pertraukų metu budėjo koridoriuose.

Po pamokų mokyklos fojė buvo organizuojama šventė, kurią organizavo mokytojai Irena Karinauskienė ir Darius Grigaliauskas kartu su savo auklėtiniais. Mokytojams skambėjo nuoširdžiausieji linkėjimai ir padėkos žodžiai.  Mokyklos mergaitės: Gintarė Bandžiukaitė, Modesta Pakatiliūtė, Deimantė Rimšaitė ir Reda Stankutė atliko dainą „Angelas“. 9b klasės mokinė Viktorija Gedvilaitė ir 7 klasės mokinė Samanta Taparauskaitė taip pat savo dainą skyrė mokytojams. Labai gražius sveikinimo žodžius tarė mūsų mokyklos mažiausieji - penktokiukai.

Šventės metu mokytojai atliko linksmą užduotį: jie buvo kviečiami prie stendo nusipiešti save, kaip atrodė, kai pirmą kartą pravėrė mokyklos duris. Po šios užduoties, mokytojams buvo įteiktos gėlės ir tortas.

Matematikos mokytoja Irena Karinauskienė


Rudens gėrybių paroda

  • PDF

Rugsėjo 20-30 dienomis mokykloje vyko „Rudens gėrybių“ paroda. Joje aktyviai dalyvavo ir savo eksponatus pateikė visų klasių mokiniai.

Įvertinti parodą ir išrinkti geriausius darbus buvo sudaryta komisija, į kurios sudėtį įėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Erika Spietinienė, socialinė pedagogė Zita Mackevičienė ir dešimtųjų klasių seniūnai Austėja Andziulytė bei Žygimantas Mincius.

Už masiškumą nutarta apdovanoti 5 klasę. Šios klasės mokiniai į parodą pristatė net septynis eksponatus. Linksmiausiu darbu išrinktas 10b klasės „Moksliux“, meniškiausiu – 6 klasės „Eglė Žalčio žmona“, žaismingiausiu – 7 klasės „Rudenėlis“.

Matematikos mokytoja Zita Kačinauskienė

Parodai pateikti eksponatai:

Rugsėjo 1 - oji

  • PDF
IMGP004Jau geltoni rudenio lapai be giesmių skrajoja...
O paukščiai, kaip mūsų vaikai, atlekia prie lango, pagieda ir nulekia.
Rugsėjo 1-ąją pradeda tiksėti mokslo metų laikrodis,
skelbiantis naują didelių darbų pradžią.

 

Jau 19 – ąjį rugsėjį Jaunimo mokykla atveria duris mokiniams. Mokslo ir žinių dieną mokyklos dešimtokai ir mokytojai pradėjo kartu su kitų mokyklų atstovais Šv.Mišiomis Radviliškio parapijos bažnyčioje. Iš bažnyčios mokyklų eisena pasuko link Nikės paminklo, kur mokinius ir mokytojus sveikino Radviliškio rajono savivaldybės atstovai. Vėliau mokyklos vyriausieji, nešini mokyklos vėliava, atėjo į savo mokyklą. Čia jau buvo susirinkę visi mokyklos mokiniai. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius Juozas Budrys, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Valuckas perdavė mero sveikinimą. Į mokyklą šiemet atėjo nemažai naujų mokinių. Penktokėlius drąsino jų auklėtoja Zita Kačinauskienė, jiems buvo įteiktos mažos dovanėlės. Susikaupimo ir gerų rezultatų linkėjo 10a klasės auklėtoja Irena Karinauskienė. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja Erika Spietinienė supažindino su klasių sąrašais ir pakvietė į klases pirmajai klasės valandėlei su klasių vadovais. Mokinių šypsenos ir šurmulys vėl užtvindė mokyklos koridorius ir klases.

Puslapis 61 iš 61