Mūsų adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 27, LT-82138 Radviliškis Telefonas: +37042260203

Kalėdinė šventė

  • PDF

Gruodžio 22 dieną mokykloje vyko Kalėdinė šventė, kurią organizavo dešimtų klasių mokiniai ir auklėtojos. Renginio pradžioje dešimtokai visus  pasveikino muzikiniu kūriniu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis, linkėjo gražiausių svajonių ir norų išsipildymo. Daugelis mokinių buvo pasipuošę įvairiausiomis kaukėmis, todėl buvo paruošę prisistatymus pagal pasirinktą muziką. Daugiausiai išradingumo parodė 5-7 klasė (auklėtoja Z. Kačinauskienė), kurie pelnė daugiausiai simpatijų ir plojimų. Jie gavo apdovanojimus už kūrybiškumą, masiškumą, draugiškumą ir spalvingumą. Visos kaukės buvo spalvingos, gražios, bet kelios buvo išskirtos ir apdovanotos. Kiekviena klasė gavo po maišą saldžių dovanų, kuriomis galėjo  vaišintis, susėdę prie bendro stalo klasėse. Buvo šokama, vaidinama, žaidžiami įvairūs žaidimai. Tai graži tradicinė šventė visai mokyklos bendruomenei, palydint senuosius metus.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Lidija Šimkienė

Radviliškio rajono parodoje - užimtumo centro „EKO bitės“ kompozicija

  • PDF

                          Radviliškio dailės mokykloje gruodžio mėnesį buvo surengta Radviliškio rajono ir miesto švietimo įstaigų ugdytinių  puokščių ir kompozicijų paroda - konkursas „Kalėdinė fantazija 2017. Žiemos improvizacijos“. Užimtumo centro  „EKO bitės“ iniciatyvios mokinės Evelina Kveskaitė ir Gabrielė Mickevičiūtė  parengė kompoziciją „Informatyvi eglutė - 2018“. Už dalyvavimą puokščių ir kompozicijų parodoje konkurse užimtumo centro mokinės įvertintos padėkos raštu. Džiaugiuosi, kad mokinėms rengiant kompoziciją buvo skatinamas  jų kūrybiškumas ir saviraiška kartu suteikiant galimybę savo darbą pristatyti visuomenei bei įprasminti Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų džiaugsmą.

Silva Morkūnienė

 

Kalėdinių puokščių ir kompozicijų paroda

  • PDF

                 Gruodžio 13-22 dienomis jaunimo mokykloje buvo organizuojama kalėdinių puokščių ir kompozicijų paroda-konkursas. Mokiniai kartu su klasės ir būrelių vadovais aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Buvo pateiktos įvairios kalėdinės puokštės bei kompozicijos, atliktos įvairiomis technikomis ir iš įvairių medžiagų, kuriose atsispindėjo šventiškas artėjančių gražiausių žiemos švenčių laukimas. Džiugino parodos dalyvių išmonė ir kruopštumas. Kiekvienas pateiktas darbas buvo savitas ir gražus. Klasių seniūnai išrinko gražiausią kalėdinė kompoziciją - I-oji vieta skirta 9a klasei (darbo autorė Karolina Užgrindytė).

 

Vyr. dailės ir technologijų mokytoja Irma Lukoševičienė

„Advento turgūs“

  • PDF

Gruodžio 15 dieną jaunimo mokyklos mokiniai dalyvavo Radviliškio kultūros centre organizuotame renginyje „Advento turgūs“. Mokiniai prekiavo mokinių darbais, sukurtais ikiprofesinio ugdymo pamokų metu. Turguje dalyvavo vyr. technologijų mokytojas Darius Grigaliauskas su 8 klasės mokiniu Arnu Pranaičiu ir vyr. technologijų mokytoja Irma Lukoševičienė su 9b klasės mokine Gabriele Mickevičiūte. Mokiniai prekiavo metalo ir medžio darbais, įvairiomis kalėdinėmis dekoracijomis, eglutės žaisliukais, namų interjero detalėmis, lesyklėlėmis. Mokinių darbai susilaukė didelio pirkėjų susidomėjimo. Mokytojams bei mokiniams tai buvo labai įdomi ir naudinga patirtis.

 

Vyr. dailės ir technologijų mokytoja Irma Lukoševičienė

Kalėdinė išvyka į Vilnių

  • PDF

Baigiantis metams didelis būrys mūsų mokyklos 5-10 klasių mokinių ir mokytojų  išvyko į Vilnių. Kelionės tikslas – aplankyti Iliuzijų muziejų ir pasigrožėti  šventėms pasipuošusiu Vilniumi.

Pirmiausia visi apžiūrėjome labai gražiai papuoštą eglutę Katedros aikštėje, pasivaikščiojome Vilniaus senamiestyje, apžiūrėjome pastatus, gatveles, puošnias kalėdines vitrinas.

Visus ypač domino Iliuzijų muziejus. Mus maloniai pasitiko muziejaus darbuotojos ir kelionė į iliuzijų pasaulį prasidėjo. Nuobodžiauti nebuvo kada, nes muziejuje pilna visokių kambarėlių ir užkaborių, kiekviename vis kita atrakcija. Muziejuje daug pramogų, susijusių su mūsų regėjimo, mąstymo, pasaulio suvokimo ypatumais. Kartais pasijusdavome kaip kokiame mokslo muziejuje.

Mokiniams patiko viskas: stebėjimas, kaip kinta formos, spalvos, piešimas mobiliųjų telefonų šviesa, žibintuvėliais ant specialiais šviesą išsaugančiais dažais nudažytos sienos, kreivų veidrodžių kambarys, kelionė atgal į praeitį – 1980 metus. Reikia pripažinti, kad kartais net svaigo galva nuo visų optinių apgaulių, 3D iliuzijų, neaišku kokiu būdu iš ore kabančio čiaupo bėgančio vandens ir kitų stebuklų. Laikas, paskirtas iliuzijoms, garantavo gerą nuotaiką.

Mokiniai išvyka liko labai patenkinti: fotografavosi, džiaugėsi, patyrė puikiausių emocijų.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Lidija Šimkienė

Jaunimiečiai pramogavo Klaipėdoje

  • PDF

Gruodžio 15 dieną Radviliškio jaunimo mokyklos mokiniai apsilankė Klaipėdoje. Kadangi žiemiškas oras nelepino, tai pramogauti keliauninkai pradėjo „Skypark“ - batutų pramogų parke. Pramogaudami ant didžiausių batutų platformų Europoje, „maudydamiesi“ kempinių baseine mokiniai turėjo galimybę tobulinti ne tik kūno linijas, bet ir stiprinti kūną! Tai buvo puiki pramoga mūsų mokyklos ekstremalams nutrūktgalviams saugiai pasimokyti naujų triukų. Gaila tik, kad Klaipėdos Kalėdinę eglutę teko apžiūrėti sėdint autobuse, nes lijo žiemiškas lietus. Nuotaika pagerėjo atvykus į Radailius, kur vos 7 kilometrai už Klaipėdos yra pastatytas apverstas namas. Tai ant stogo pastatytas namas,  kuriame viskas apverčiama aukštyn kojom, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius. Ši relaksacinė vieta skirta žmonėms, iškamuotiems nusistovėjusios tvarkos ir įpročių, kad naujai pažvelgtų į komforto ir stabilumo poreikį. Mokiniai ne tik išbandė šią pramogą, bet ir dalyvavo edukacinėje programoje - ieškojo name paslėpto lobio ir džiaugėsi patirtomis emocijomis. Išvargę bei išsidūkę mokiniai entuziastingai dalinosi įspūdžiais grįždami namo.

Mokytojos Inga Balinskaitė ir Zita Kačinauskienė

 

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės

  • PDF

Kiekvienas laukdamas pačių nuostabiausių švenčių – šv. Kalėdų – galvoja, kaip pradžiuginti artimuosius. Gruodžio 14 dieną mokykloje mokinių mamos Jolanta Kairienė ir Jurgita Kuvikaitė organizavo Kalėdines kūrybines dirbtuvėles. Užsiėmimuose dalyvavo mokinių mamos, mokytojai ir mokiniai. Jolanta Kairienė mokė dekupažo – daiktų dekoravimo įvairiais piešinėliais technikos, o Jurgita Kuvikaitė su mergaitėmis gamino gėles – sages.

Dirbdami kartu bei smagiai bendraudami mokytojai, mamos ir mokiniai artimiau susipažino tarpusavyje, taip pat patyrė daug teigiamų emocijų. Nuotaika buvo šventiška, bet ir darbinga. Pačių rankomis padarytos nors ir nedidelės dovanėlės džiugina mūsų artimus žmones, o patį šventės laukimą padaro pakylėtą, ypatingą.

 

Mokytoja Irena Karinauskienė

Ekskursija į Kauną

  • PDF

Gruodžio 13 dieną su jaunimo mokyklos mokinių grupe vykome į Kauną. Apsilankėme ir įsiamžinome Kauno senamiestyje prie eglutės, po to pasivaikščiojome po Laisvės alėją. Grožėjomės papuošimais ir naujametinėmis nuotaikomis. Pasižvalgę, su gera nuotaika nuvykome į Akropolio kino areną, kur žiūrėjome animacinį filmą "Bjaurusis aš 3".

 

Mokytojai: Ligita Požaitienė, Zita Kačinauskienė, Audrius Budrys 

Puslapis 3 iš 62